Aankomend IT-auditor

Company
Afier
Type
Vacancy
Location
Groningen
Sector
Accountancy, Assurance, IT
Required language
Dutch

Description

Ben jij recent of bijna afgestudeerd en op zoek naar een goed startfundament van je carrière? Heb jij interesse in het werken met de combinatie van mensen en technologie? Dan is deze functie bij Afier IT-Auditors jou op het lijf geschreven!

Afier IT-auditors timmert flink aan de weg! Onze IT-auditors en -adviseurs zijn actief op het gebied van informatiebeveiliging, beheersing van IT-processen en -projecten en het geven van zekerheid over deze beheersing. Met ons team van Register IT-auditors (RE), data-analisten en adviseurs helpen we onze klanten van implementatie tot en met IT-audit en van analyse tot het coachen van hun medewerkers.

Onze IT-auditors en -adviseurs zoeken een nieuwe collega ter versterking van hun team. We kijken daarbij vooral naar hoe je als persoon in ons team past. We hebben geen voorkeurslijst met een beperkt aantal afstudeerrichtingen van waaruit je instroomt. Dit kan Accountancy zijn, maar net zo goed Bedrijfskunde, Informatica of vergelijkbaar.

“Het gaat er vooral om dat jij net zo enthousiast bent over het onderzoeken en verbeteren van mensen en IT als wij”

Je gaat als IT-auditor aan de slag bij veel verschillende klanten. Voornamelijk met audit- en adviesopdrachten van uiteenlopende IT-omgevingen. Je ondersteunt ook bij de IT-aspecten binnen jaarrekeningcontroles. Met ruim 65 collega’s is Afier voornamelijk actief in het Noorden van Nederland en werken we voor vele (familie-)bedrijven, ambitieuze startups en instellingen. Zowel in de profit als in de non-profitsector. Voor IT-audit is ons werkgebied breder en benutten we daarbij volop de mogelijkheden van samenwerken op afstand. Genoeg uitdaging dus!

Wij bieden jou

 • → Full- of parttime contract (minimaal 0,8 fte)

 • → Een marktconform salaris

 • → 35 vakantiedagen, ruim 10 boven de benchmark

 • → Mobiele telefoon en laptop

 • → Onkostenvergoeding op basis van declaratie

 • → Pensioen op basis van beschikbare premie, volledig voor rekening van Afier

 • → Aandacht voor teambuilding met diverse borrels en uitjes

 • → Lerende organisatie met ruime studiemogelijkheden

 • → Een werkomgeving die de slogan ‘Mensen voor cijfers’ waarmaakt.

Wat wij van je vragen

 • Grote interesse in IT-audit en advies

 • Ambitie om door te groeien naar zelfstandig IT-auditor en een vervolgopleiding te volgen, bijvoorbeeld Register IT-auditor (RE)

 • Analytisch sterk en gestructureerd

 • Je bent een samenwerker, die ook goed zelfstandig kan werken

 • Communicatief vaardig, goed in omgang met klanten

 • Een afgeronde hbo- of masteropleiding in bijvoorbeeld Accountancy, Bedrijfskunde, Information Management, Informatica of Information Security Technology

Werken bij Afier staat voor

 • → Goede voorwaarden

 • → Persoonlijke ontwikkeling

 • → Collegialiteit en samenwerken

 • → Eigen verantwoordelijkheid

Mensen voor Cijfers

Afier is een fris kantoor, net even anders dan al die anderen. Bij ons gaan ‘Mensen voor cijfers’ en dat maken we waar richting klanten en medewerker.

Ook professionals met een paar jaar ervaring die toe zijn aan hun volgende stap nodigen wij van harte uit om te reageren. Je komt terecht in een bloeiende organisatie in opbouw met veel ruimte om daar zelf invulling aan te geven.

Spreekt deze functie jou aan?

Of wil je meer weten over deze vacature? Wilfred Hanekamp (w.hanekamp@afier.com, 0625330220) hoort graag van je en vertelt je graag meer over deze functie, het team en de organisatie!

Solliciteer!

Back to top
FSG Vacancies
Cancel