Assistent Accountant Audit
- Company
- Mulderij & Partners Audit en Assurence
- Type
- Vacancy
- Location
- Drenthe
- Sector
- Accountancy, Assurance, Audit
- Required language
- English
Description
Bij Mulderij & Partners vinden we ons werk heel belangrijk, maar om gezond en gelukkig te blijven, is er een gezonde werk-/ privébalans nodig! De afdeling audit en assurance groeit hard. Om een verdere groei mogelijk te maken en de kwaliteit te kunnen waarborgen, zijn we op zoek naar een assistent audit.
Jouw rol bij Mulderij & Partners audit en assurance
Ben jij analytisch sterk en krijg je energie van het controleren van financiële gegevens? Als assistent accountant audit speel je een cruciale rol in ons controleproces. Je werkt samen met collega’s aan jaarrekeningcontroles en onderzoekt of de cijfers een betrouwbaar beeld geven van de financiële situatie van onze klanten. Met jouw kritische blik signaleer je risico’s en help je ondernemers inzicht te krijgen in hun bedrijfsvoering.
Of je nu net begint of al ervaring hebt, bij ons krijg je de ruimte om te groeien. Je werkt in een hecht team, met volop mogelijkheden om je kennis en vaardigheden verder te ontwikkelen. Klaar om je carrière in de audit naar een hoger niveau te tillen?
We zoeken een collega die
- Een relevante opleiding op HBO of WO niveau heeft of iemand door die door praktijkervaring een vergelijkbaar kennisniveau heeft
- Zich wil blijven ontwikkelen en ambitie heeft om de RA opleiding te gaan volgen
- Flexibel is en graag onderdeel wordt van ons team
Waarom Mulderij & Partners?
- Je ontwikkelt je op basis van je eigen plannen en ambities
- Marktconform salaris. Daarnaast wordt er ieder jaar onder al het personeel een winstdeling uitgekeerd
- Iedere maand een leuke personeelsactiviteit, waar je naar eigen voorkeur aan mee mag doen
Wij helpen je verder
Bij een accountantskantoor ben je nooit uitgeleerd. Regels veranderen constant en klanten leggen alle vragen die hun onderneming aangaan, aan ons voor. Mulderij & Partners is een full service accountantskantoor, wat betekent dat wij klanten zo breed mogelijk willen bijstaan. Daarom worden er regelmatig InHouse cursussen aangeboden en houden we elkaar eens per maand op de hoogte van actualiteiten tijdens een lunchsessie.
Daarnaast krijg je als medewerker veel ruimte voor je eigen ontwikkeling. Veel collega’s kiezen ervoor om door te leren, op een manier die het best bij ze past. Op deze manier blijft de kennis bij Mulderij & Partners zich vernieuwen en zijn we altijd op de hoogte van de nieuwste handigheden, technologieën en innovaties. Denk je erover na om een opleiding te gaan volgen? Dan kun je hierover altijd in gesprek gaan en wordt er samen gekeken naar de mogelijkheden.
Met wie ga je werken?
Met ruim 50 collega’s kom je terecht in een hecht, gemixt en professioneel team. Waar de een al bijna 30 jaar in het vak zit, is de ander nog volop aan de studie. Ieder met zijn of haar eigen specialisatie, zodat jij de kans krijgt met alle facetten kennis te maken.
Ons audit team is een jong en hecht team. Op deze manier kan je ervaring opdoen in een leerzame werkomgeving: je werkt samen met collega’s én studenten.
Personeelsvereniging en reisvereniging
Een groep medewerkers die zich verbonden voelt met elkaar, dat vinden we bij Mulderij & Partners heel belangrijk. Nu we werkzaam zijn vanaf drie locaties, is het zaak om in deze verbinding te blijven investeren. Hier komt de personeelsvereniging om het hoekje kijken. Van kleiduivenschieten en voetbaltoernooien tot creatieve cursussen; ze bedenken steeds opnieuw een leuk uitje. Maandelijks gaan collega’s met elkaar op stap, waarna er prachtige foto’s over verschijnen op het Intranet. Niet zo’n zin in een maandelijks uitstapje? Geen probleem! Het is niet verplicht.
Als je nu denkt: dat klinkt goed! Dan word je vast ook enthousiast over de reisvereniging. In 2024 gingen we voor het eerst, ter ere van het 60 jarige jubileum, een weekend met het hele bedrijf naar Bremen. Dit was zo’n groot succes, dat er een reisvereniging is opgestart. We sparen met zijn allen voor een fantastisch weekend weg, eens in de twee jaar. In 2026 gaan we naar Gent!
Enthousiast geworden?
Stefanie Bijl
Directeur audit en assurance
0528 23 23 23