Consultant Risk, commerciële sector

Company
PwC
Type
Vacancy
Location
Amsterdam
Sector
Consultancy, Risk Management
Required language
Dutch, English

Description

Wil jij werken in een enthousiast, dynamisch en multidisciplinair team, dat bezig is met het oplossen van complexe risicomanagement vraagstukken voor middelgrote en grote (internationale) organisaties? Wil jij jouw ideeën, creativiteit en realisatiekracht inzetten om commerciële organisaties risicobestendig en in control te maken? Heb jij een eigen kijk op vraagstukken op het gebied van risicomanagement, internal control en/of compliance en wil jij een bijdrage leveren aan het “future proof’’ maken van organisaties? Lees dan zeker verder en stuur ons je motivatie en CV.

Wie zijn wij?

Wij zijn het Risk Consulting team met een sterke focus op de Consumer Industrial Products & Services (CIPS) markt. Als team helpen wij onze klanten met het realiseren van hun doelstellingen door de klant voor te bereiden op onvoorziene gebeurtenissen. Klanten hebben ambities, en hun strategie is erop gericht deze te verwezenlijken. Voor ze de weg van A naar B afleggen, kunnen ze zich afvragen welke risico’s of onzekerheden ze op de route kunnen tegenkomen. Vervolgens kunnen ze bekijken of ze de juiste mensen, middelen, systemen en procedures hebben om daarop te anticiperen. Wij helpen onze klanten op de weg van A naar B. Wij brengen de risico’s en onzekerheden in kaart en zorgen ervoor dat zij over de juiste middelen beschikken om hun doelstellingen te behalen.

Wie ben jij?

 • Je hebt een afgeronde masteropleiding, bij voorkeur op het gebied van Bedrijfseconomie, Bedrijfskunde, (Financiële) Economie, of (Bedrijfs) Informatietechnologie. Een combinatie met Accounting is een pré;

 • Je hebt affiniteit met enterprise risk management, operational risk management, information risk management, internal control en/of compliance;

 • Je hebt de ambitie om door te leren (bv. door het volgen van een postdoctorale studie);

 • Je bent breed georiënteerd en bent in staat je zowel te verplaatsen in strategische vraagstukken als tactische en operationele vraagstukken;

 • Je bent innovatief en ondernemend ingesteld en je wilt actief bouwen aan verdere digitalisering en het toepassen van emerging technologies zoals data analytics, robotics, etc.;

 • Je bent een teamplayer, sociaal, ambitieus en hebt uitstekende schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden;

 • Je hebt een uitstekende beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal;

 • Je komt goed tot je recht in een internationale werkomgeving;

 • Je bent in staat om zelfstandig te werken en je aan te passen aan snel veranderende omstandigheden.

Wat ga je doen?

Als Risk Consultant werk je vanaf dag één voor aansprekende (en internationale) organisaties in het domein van CIPS. Je helpt onze klanten bij het beheerst realiseren van hun strategie door het effectief inrichten van het risicomanagement systeem. Bijvoorbeeld door risicomanagement te integreren met performance management, risicomanagement in te bedden in de planning- en control cyclus, of een cultuur van ethisch- en risicobewustzijn te stimuleren.

Logischerwijs spelen technologie, innovatie en verandermanagement een belangrijke rol in je werk. Je vindt het leuk en uitdagend om te bouwen aan vernieuwende ideeën, concepten en oplossingen voor risicomanagement en weet deze ook om te zetten in resultaat.

Een greep uit onze projecten:

 • Samen met een klant hun risicomanagement op projectniveau verbeteren om de voorbereiding en uitvoering van (bouw)projecten beter te beheersen;

 • Samen met een diverse groep stakeholders bij de klant de belangrijkste strategische, tactische en operationele risico’s in kaart brengen en beoordelen in hoeverre deze risico’s van invloed zijn op de organisatie;

 • Met de klant een plan schrijven hoe de geïdentificeerde risico’s beheerst kunnen worden door middel van diverse beheersmaatregelen.

Naast het directe werk voor onze klanten ben je actief betrokken bij business- en propositie development, het schrijven van (vaktechnische) artikelen en het organiseren van klantbijeenkomsten over het vakgebied en de toekomst ervan. Verder bouw je een netwerk op binnen PwC, doe je ervaring op in meerdere disciplines van onze dienstverlening en ontwikkel je continu je vakinhoudelijke kennis en adviesvaardigheden.

Wat bieden we je?

Wij bieden jou de kans om uitdagend werk te doen en om belangrijke risico vraagstukken op te lossen voor onze klanten. Bovenal bieden wij jou de kans om het maximale uit jezelf te halen. In jouw journey bij PwC word je intensief gecoacht door jouw performance coach en is er ruimte voor jouw ambities en persoonlijke keuzes. We bieden afwisselende werkzaamheden bij vooraanstaande klanten in een inspirerende, inclusieve en respectvolle werkomgeving met leuke collega’s. Je hebt toegang tot een wereldwijd netwerk en deelt je kennis, ideeën en vragen met de beste professionals op het gebied van risicomanagement en andere disciplines.

Als je bij PwC gaat werken ben je verzekerd van uitgebreide marktconforme arbeidsvoorwaarden die zijn opgesteld met aandacht voor jouw groei en flexibel werken en leven:

 • Je krijgt uitgebreide opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden;

 • Je krijgt een persoonlijke performance coach toegewezen, die jou begeleidt en jou de ruimte geeft om je doelen te verwezenlijken;

 • Je krijgt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met onder andere een deels premievrij pensioen en 32 vakantiedagen;

 • Je krijgt een maandelijkse internetvergoeding;

 • Je krijgt de keuze tussen een leaseauto en/of een ns businesskaart.

Hoe zijn we als team?

Ons team is divers en ambitieus. We zijn gedreven om samen met onze klanten resultaten te behalen. We organiseren regelmatig virtuele social events, vaktechnische activiteiten en teambijeenkomsten en als het weer mogelijk is ook borrels en sportieve uitjes, zoals het jaarlijkse ski-weekend. Je vindt ongetwijfeld een gelijkgestemde in ons team!

Interesse?

Heb je interesse, herken je jezelf in de vacature en sluit het aan op jouw profiel?

Wij ontvangen dan graag de volgende documenten van je:

 • CV

 • Motivatiebrief (met daarin expliciet opgenomen waarom Risk goed bij jou past en hoe jouw academische achtergrond past bij ons werk)

 • Cijferlijsten van je Bachelor en Master (voor zover afgerond).

Als je vragen hebt over de inhoud van de vacature, kun je die stellen aan Jason Tan, Manager Risk Consulting via jason.a.tan@pwc.com, of Manon Mulder, Senior Associate Risk Consulting via manon.mulder@pwc.com

Let op: We accepteren geen sollicitaties per e-mail vanwege GDPR

Binnen twee weken hoor je van ons of we samen met jou doorgaan met de sollicitatieprocedure. Heb je in de tussentijd nog vragen? Schakel dan met Gabriëlla Brusse, onze recruiter via gabriella.brusse@pwc.com.

Solliciteer nu!

Back to top
FSG Vacancies
Cancel